Майстри в/н

Алейченко Микола Віталійович – майстер виробничого навчання,  з професії “Муляр, монтажник сталевих та залізобетонних конструкцій”

Алтица Володимир Григорович – майстер виробничого навчання,  з професії “Муляр, монтажник сталевих та залізобетонних конструкцій”

Горбатюк Світлана Анатоліївна – майстер виробничого навчання  з професії “Штукатур, лицювальник – плиточник, муляр”

Білецький Олександр Михайлович – майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних т/з, водій автотранспортних засобів категорії “С”, інструктор з водіння

Бітюков Микола Володимирович – майстер виробничого навчання,  з професії “Слюсар з ремонту колісних т/з, водій автранспортних засобів категорії “С”

Дичук Олександр Павлович – майстер виробничого навчання ІІ категорії з професії “Слюсар з ремонту колісних т/з, водій автотранспортних засобів категорії “С”, інструктор з водіння

Ємець Костянтин Миколайович – майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних т/з, водій автотранспортних засобів категорії “С”, інструктор з водіння

Іванова Вікторія Іванівна – майстер виробничого навчання з професії “Штукатур, лицювальник – плиточник, маляр”

Кольцов Микола Миколайович – майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних т/з, водій автотранспортних засобів (категорії “С)”, інструктор з водіння.

Новікова Лариса Валентинівна – майстер виробничого навчання з професії “Перукар, (перукар – модельєр)”

Оникієнко Віктор Петрович – майстер виробничого навчання з професії “Електрогазозварник”

Стадник Василь Анатолійович – майстер виробничого навчання “Муляр, монтажник сталевих та залізобетонних конструкцій, електрогазозварник”

Бондаренко Вікторія Іванівна  – майстер виробничого навчання з професії “Штукатур, лицювальник – плиточник, маляр”

Хамідулін Сергій Сергійович – майстер виробничого навчання з професії “Столяр будівельний, тесляр”

Худик  Іван Володимирович – майстер виробничого навчання з професії “Слюсар з ремонту колісних т/з, водій автотранспортних засобів категорії “С”

Худик Катерина Олександрівна – майстер виробничого навчання з професії “Перукар, (перукар – модельєр)

Чкі Ельвіна Серверівна – майстер виробничого навчання з професії “Перукар, (перукар – модельєр)”

Ястреб Петро Павлович – майстер виробничого навчання ІІ категорії з професії “Столяр будівельний, тесляр”

Прачечное оборудование Харьков https://rubin.clovis.com.ua