Про нас

Раді вітати Вас на сайті нашого навчального закладу!

Перед молодою людиною завжди виникає питання: « Яку професію обрати для свого майбутнього?». Від того, який вибір зроблено, залежить майбутнє кожного з нас. Професія будівельника в усі часи була і буде потрібною для суспільства, бо саме будівельник створює затишок та комфорт у повсякденному житті кожної людини. Тож, запрошуємо всіх, хто бажає отримати  сучасну освіту європейського рівня, вступати до нашого

   ВИЩОГО ПРОФЕСІЙНОГО УЧИЛИЩА № 17

М. ГЕНІЧЕСЬКА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

З повагою директор ВПУ № 17 м. Генічеська І.Г.Маслов

 ВПУ №17 – це сучасне студентське містечко на узбережжі Азовського моря. Воно привертає увагу всіх своєю зовнішньою красою, міцною матеріально-технічною базою, якісною підготовкою кваліфікованих робітників будівельних професій.

Навчальна  матеріально–технічна  база училища – предмет постійного піклування і наша особиста гордість. Вона з кожним роком оновлюється з урахуванням впровадження в навчально – виробничий процес новітніх інформаційних технологій і нараховує:

• 30 кабінетів з них: 16 з загальноосвітних дисциплін, 14 з предмету профтехциклу, 2 сучасних комп’ютерних кабінети з виходом до глобальної мережі Інтернет;

• 11 майстерень для проведення виробничого навчання з освоєння навичок майбутньої професії;

• 5 навчальних лабораторій, в яких проводяться практичні роботи з оволодіння професійними вміннями.

• бібліотеку з читальним залом, виходом до мережі Інтернет та бібліотечним фондом – 11715 тис. примірників;

• актовий зал на 280 посадових місць;

• музей історико-етнографічний;

• спортивний зал, два спортивних майданчика та тренажерний зал;

• стрілецький тир;

• два гуртожитки на 540 місць.

 В училищі працює суспільно-побутовий блок з їдальнею, буфетом, медпунктом, пральнею. Введена в експлуатацію станція технічного обслуговування автомобілів.

Педагогічний колектив училища – це однодумці, яких об`єднує спільна любов до дітей і кропітка праця на ниві виховання й підготовки освічених кваліфікованих робітників.
В училищі працюють вимогливі і добрі люди, неординарні особистості, вчителі і майстри, які здатні своєю наполегливістю, творчим підходом до справи, своїм інтелектом, знаннями і культурою захопити учнів і повести їх за собою. В училищі працюють 17 вчителів вищої та першої категорії, 4 майстри першої та другої категорій, які забезпечують партнерську співпрацю вчителя й учнів, спрямовану на розв’язування найважливіших навчальних і життєвих проблем.

І як наслідок – пишаємося своїми вихованцями. За останні два роки червоні дипломи одержали 41 учень, підвищені розряди – 257 учнів, більше 70% випускників отримують робітничу кваліфікацію з двох і більше професій, щорічно учні приймають активну участь в предметних олімпіадах, стають переможцями та призерами обласних та республіканських конкурсів «Кращий за професією». Більше 90% щорічно працевлаштовуються за отриманою професією.

 93% учнів охоплені позакласною роботою. Щорічно заклад є переможцем обласних оглядів – конкурсів художньої самодіяльності серед учнівських колективів ПТНЗ.

Виконуючи завдання цільової програми  «Фізичне виховання – здоров`я нації», учні виборюють призові місця в спортивних змаганнях з футболу, волейболу, баскетболу, легкої атлетики, настільного тенісу на рівні району і області.

Более 40 парусных и моторных яхт и катеров в аренду на сайте Яхты Сочи Скидки на яхтинг и прогулки, индивидуальная рыбалка.