Благодійна акція «Монетки дітям»

OlgaKonovalova   05.10.2021   Comments Off on Благодійна акція «Монетки дітям»

З 1 по 30 вересня 2021 року за ініціативи Національного банку України та підтримки Міністерства освіти та науки України «Таблеточки» проводять всеукраїнську благодійну акцію «Монетки дітям» на підтримку онкохворих дітей. Мета – зібрати монети номіналом у 25 копійок та перетворити їх на потужну допомогу для сотень дітей, що борються з раком

Монети номіналом у 25 копійок вийшли з обігу рік тому. Ними неможливо розрахуватись, їх можна лише обміняти в банку. Багатьом з нас незручно йти в банк, щоб здати жменю монет, сума яких – кілька гривень. Тому ці копійки й досі лежать у скарбничках без діла. Але кожна така забута копійка – це крок до одужання для онкохворих дітей. Кожен благодійний внесок важливий, адже разом з сотнями інших він перетворюється на потужну допомогу для дітей, які борються з раком.

Здобувачі освіти нашого училища також долучилися до благої справи. Найактивнішу участь взяли: група №11 (керівники Романюта Л. М., Стадник В. А.), група №16 (керівники Худик К. О., Новікова Л. В.), група № 22 (керівники Федченко О. В, Іванова В. І.), група № 31 (керівники Отрощенко Ю. В., Алейченко М. В.), група № 205 (керівники Кольцова О. В., Бондаренко В. І.). Спільними зусилями вдалося зібрати 517 монет. Зібрані кошти волонтери віднесли у найближче відділення банку-партнера, який переказав їх на рахунок фонду «Таблеточки».