Місяць цифрової грамотності

admin   16.11.2021   Comments Off on Місяць цифрової грамотності

Адміністрація училища запрошує всіх педагогічних працівників долучитися до Місяця цифрової грамотності

А саме:
1.Ознайомитися із платформою Дія.Цифрова освіта – https://osvita.diia.gov.ua/ (школярів) та Всеукраїнська Школа Онлайн – https://lms.e-school.net.ua/ (вчителів та школярів) з проханням зареєструватися на платформах.
2.Переглянути хоча 1 освітній серіал:
– «Основи кібергігієни» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cyber-hygiene)
– «Кіберняні» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/cybernanny)
– «Обережно! Кібершахраї», що навчить, як захиститись від кібершахрайства з сім-картою (https://osvita.diia.gov.ua/courses/attention-cyber-fraudsters)
– «Безпека дітей в інтернеті», який допоможе дізнатись, як уберегти дітей онлайн від шкідливих матеріалів, кібербулінгу, суїцидальних Інтернет-спілок, сексуального насильства
(https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpekaditey)
– «Електронний підпис» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-signature), що навчить використовувати всі можливості та отримувати дедалі більше послуг зі свого смартфона чи комп’ютера за допомогою електронного підпису.
– «Карантин: онлайн сервіси для вчителів» (https://osvita.diia.gov.ua/courses/online-services-for-teachers), який розповість про алгоритми та комунікацію вчителів і учнів на період дистанційного навчання, а також набір сервісів і специфіку їх використання для вчителів, зокрема: Google Classroom, Microsoft Teams, Cisco Webex, Zoom, Class Dojo, Classtime, Viber та інші.
Дякую всім колегам, які долучяться до місячника та отримають сертифікат.