До Дня Соборності України

OlgaKonovalova   24.01.2022   Comments Off on До Дня Соборності України

Напередодні свята в Генічеському районі провели масштабну акцію символічного єднання громад в естафеті «Ми – це Україна». Акція розпочалася в Генічеську на території ПТУ №27. Символічно, що старт естафеті надала молодь з двох місцевих училищ


«Ми розпочали це свято з вас, бо молодь – це майбутнє України», – зазначив голова Генічеської РДА Сергій Олефіренко. Представники влади і молодого покоління разом утворили ланцюг єднання. Після цього учасники акції невеликим автопробігом відправилися до інших громад району. Державне свято День Соборності України здобувачі освіти відзначили урочисто та патріотично. Були проведені тематичні уроки національно-патріотичного спрямування: «Єднання заради Незалежності», «Соборна мати Україна – одна на всіх, як оберіг», а також вікторина «Як я знаю Україну?». Під час заходів слухачі згадали важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.
В училищній бібліотеці була організована тематична виставка літератури «Тільки в єдності наша сила». Також діти намалювали яскраві газети, приурочені до Дня Соборності. А щоб підкреслити значення свята, одягнулися у вишивані сорочки.