“В нашій пам`яті вони назавжди залишились” (до роковин трагічних подій на Майдані)

OlgaKonovalova   18.02.2022   Comments Off on “В нашій пам`яті вони назавжди залишились” (до роковин трагічних подій на Майдані)

20.02.2022 назавжди увійде в історію України, як день жалоби і пам’яті Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції гідності. З метою гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України

У всіх групах пройшли виховні заходи, приурочені вшануванню пам’яті Героїв Небесної Сотні: виховна година «В нашій пам`яті вони назавжди залишились», яку підготувала класний керівник групи № 205 Кольцова О. В.

Сьогодні Україна переживає тяжкі випробування. Здригається українська земля на сході країни від гарматних пострілів, кулеметних черг, розривів мін. Знову гинуть на злеті молоді і сильні, вірні сини України… Як боляче стискається серце від того, що наша ненька-Україна знову у вогні і стражданні… І кожен з нас бажає одного: щоб над нашою рідною Україною було мирне небо. Таке безмежне і високе! І щоб кожен міг здійснити свій злет у вільній, щасливій, квітучій країні – Україні, яку щиро любимо і якою безмежно пишаємося!

Be a sign of emotional or an erection firm dig this enough for some.